درباره شرکت کار پلاس شیراز

پولیش و سرامیک خودرو در شیراز توسط بزرگترین محموعه کارپلاس


پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو  ،پوششی به محکمی شیشه ولی انعطاف پذیر، با ماندگاری طولانی مدت و مقاومت فوق العاده در برابر نور فرابنفش (UV light) و مواد شیمیایی همچنین عوامل مخرب محیطی مانند خاک ، نمک ، قیر ، آلودگی صنعتی و دوده می باشد.

car plus shiraz

پوشش سرامیک بدنه خودرو با ایجاد پوشش سرامیکی مقاوم برو روی سطح بدنه خودرو ، سطح بدنه ماشین را آبگریز ، جلوگیری از جذب شدن گرد و خاک به سطح بدنه خودرو و ایجاد خاصیت شستوشوی راحت و سریع بدنه ماشین می گردد.

با استفاده از پوشش سرامیک بدنه خودرو ، عمق رنگ بدنه ماشین خود را چند برابر کرده به اصطلاح رنگ بدنه خودرو را زنده کنید همچنین براقیت چشم نواز و بالایی را به رنگ بدنه خودرو شما می دهد.

اگر استفاده از پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو را به متخصصین ما یا هر شخص ماهر دیگری واگذار کنید تا انجام این پوشش بر روی سطح بدنه ماشین شما به درستی صورت گیرد ماندگاری این پوشش سرامیکی ۷ سال میباشد که بر اساس شرایط اب و هوایی ایران  این مدت زمان بر روی بدنه ماشین تا  36 ماه می باشد.که مجموعه کار پلاس آن را تضمین میکند 

این محصول قابل استفاده بر روی خودرو با هر رنگ بدنه ای می باش

:نحوه اجرای پوشش سرامیک بدنه خودرو

 

مرحله اول)  آماده سازی خودرو جهت اجرا:

قبل از شروع محلی را برای کار انتخاب کنید که به دور از باد یا به اصطلاح ایزوله باشد( مثل پارکینگ مسقف و در صورت امکان اتاق رنگ).

ماشین را کاملا در محل اشاره شده در بند 1 شست و شوی دهید و سپس کاملا خشک کنید.

در صورتی که ماشین دارای خط و خش می باشد آن را پولیش نمایید ( چراکه یکی از اهداف اجرای سرامیک جلوگیری از بروز خط و خش بر روی خودرو می باشد و در صورتی که رنگ ماشین در ابتدا دارای خط و خش باشد این عملیات بیهوده است)

مرحله دوم) اجرای سرامیک:

اسپری آماده ساز رنگ (PREPARE) را مستقیم بر روی یک قسمت از خودرو(برای مثال کاپوت) اسپری نمایید و با یک دستمال تمیز( ترجیحا حوله 3 تایی اولترا فاین) مواد را ماساژ دهید. این عملیات را بر روی کلیه قسمتهای خودرو به صورت جداگانه تکرار کنید.

نکته: این عملیات جهت از بین بردن چربی و ناخالصی از روی رنگ می باشد.

دستمال نازکی که داخل پکیج سرامیک می باشد را بر روی پد شماره 1 بپیچانید و محلول شماره 1 را بر روی دستمال از قسمت سفید پد با قطره چکان بریزید (حدودا 3 تا 4 قطره) و بر روی یک قسمت کوچک از بدنه بصورت به علاوه (بالا پایین و چپ راست) ماساژ دهید و بعد از ماساژ 20 الی 30 ثانیه صبر کنید سپس با یک دستمال حوله ای کاملا تمیز و خشک همان قسمت را ماساژ دهید. این عملیات را بر روی کلیه قسمتهای خودرو به صورت جداگانه تکرار کنید.

نکته: این عملیات جهت اعمال مواد اصلی سرامیک که 9H نامیده می شود بر روی بدنه می باشد.

اسپری شماره 2 را مستقیما بر روی قسمت سفید پد شماره 2 اسپری کنید و بر روی یک قسمت کوچک از بدنه بصورت به علاوه (بالا پایین و چپ راست) ماساژ دهید و بعد از ماساژ 20 الی 30 ثانیه صبر کنید سپس با یک دستمال حوله ای کاملا تمیز و خشک همان قسمت را ماساژ دهید. این عملیات را بر روی کلیه قسمتهای خودرو به صورت جداگانه تکرار کنید.

نکته: اسپری شماره 2 جهت افزایش براقیت و نیز تثبیت مواد سرامیک بر روی بدنه ماشین می باشد.

 

توضیحات تکمیلی:

پوشش سرامیک بدنه  به خودرو خاصیت ضد آب، براقیتی بالاتر از یک واکس ماشین عالی و تا 50 درصد خاصیت ضد خش می بخشد.

ماندگاری این محصول طبق اعلام شرکت 36 ماه می باشد ولی به دلیل خشک بودن هوای ایران نسبت به کشورهای اروپایی، مانده گاری حدودی سرامیک خودروی بصورت تخمینی حداقل یکسال اعلام می شود.

درباره شرکت کار پلاس شیراز

پولیش و سرامیک خودرو در شیراز توسط بزرگترین محموعه کارپلاس, شرکت کار پلاس شیراز

شرکت کار پلاس شیراز پولیش و سرامیک بدنه خودرو